Slide
Elixir
Kemon Actyva
Pielęgnacja

Nowe, autorskie Rytuały SPA,
których nie znajdziesz nigdzie poza Elixir Day SPA

Kemon Actyva

Odżywienie suchych włosów

Czy Twoje włosy są  matowe, szorstkie, elektryzują się i trudno jest je rozczesać lub ułożyć? Na dodatek brak im elastyczności i stają się bardziej kruche? To znaczy, że Twoje włosy cierpią na brak lipidów lub są odwodnione.

Możesz poprawić ich stan  i sprawić by znowu były miękkie, lśniące i łatwe w rozczesaniu poprzez regularne stosowanie produktów kosmetycznych z serii Nutrizione, które przywracają naturalną równowagę odżywczą.

 

Colore Brillante

Żywy, bardziej trwały kolor

Pielęgnacja do włosów farbowanych. Optymalizuje spójność łusek, intensywnie chroni kolor przed utlenianiem i szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Wzmacnia blask koloru i jego intensywność mimo upływu czasu.

Nuova Fibra

Zdrowe włosy ponad wszystko

Twoje włosy cały czas są  narażone na fizyczne osłabienie, działanie szkodliwych czynników (światło, sól, chlor, zanieczyszczenia), uszkodzenia mechaniczne (częste mycie włosów agresywnymi środkami, tarcie, szczotkowanie, regularne stosowanie suszarki i prostownicy) lub chemiczne (koloryzacja, rozjaśnianie oraz trwała zbyt często powtarzana). Czynniki te powodują postępujące zmiany w tkance zewnętrznej, z czasem osłabiając całą strukturę włosa.

Rozwiązaniem tego problemu jest kuracja odbudowująca i wzmacniająca Nuova Fibra. Sprawia, że włosy stają się łatwiejsze do rozczesania, przywraca im siłę i spójność bez dodatkowego obciążenia. Z każdym użyciem włosy stają się coraz zdrowsze, mocniejsze i grubsze.

Disciplina

Poskromienie kręconych i nieposłusznych włosów

Włosy kręcone są z natury nieposłuszne, przez co trudno jest je układać. Falowane lub kędzierzawe włosy są bardzo często matowe i szorstkie i prawie zawsze wykazują tendencję do puszenia, zwłaszcza w wilgotnych warunkach.

Produkty z linii Disciplina całkowicie, łatwo i natychmiastowo rozplątują włosy. Zmiękczają, ujednolicają i wygładzają włókno, redukując objętość i puszenie. Pozostawiają włosy jedwabiste,  lśniące i bardzo łatwe do ułożenia.