bony

Idealny prezent

Bony upominkowe

Elixir Day SPA oferuje Bony Upominkowe (kwotowe lub na konkretny zabieg/pakiet).

Bon Upominkowy Elixir Day SPA, to oryginalny prezent na każdą okazję, który zawsze wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Są one doskonałym rozwiązaniem, jeżeli nie masz pomysłu, co mogłoby sprawić radość bliskiej Ci osobie. Są świetnym prezentem z okazji urodzin, imienin, czy po prostu potrzeby serca obdarowania kogoś wyjątkowego dla Ciebie. Stanowią również doskonałą formę nagrody czy podziękowań dla partnerów biznesowych jak i wyróżnienia pracowników.

 

Regulamin bonów upominowych

1. Wydawcą Bonów Podarunkowych jest firma Beata Sobarnia Elixir, ul. Graniczna 235, 32-087 Wola Zachariaszowska
2. Bony Podarunkowe skierowane są do osób, które ukończyły 18 lat.
3. Bony podarunkowe upoważniają okaziciela do skorzystania z darmowych zabiegów oferowanych w Elixir Day Spa zgodnie z rodzajem posiadanego Bonu.
4. W ofercie dostępne są następujące rodzaje bonów podarunkowych:
a) Bony wartościowe, na kwotę określoną na dokumencie bonu podarunkowego.
b) Bony zabiegowe, wystawiane na konkretny zabieg(i) w zależności od okoliczności, na życzenie klienta.
5. Bony podarunkowe dostępne są w sprzedaży i można je nabyć za dowolna kwotę – nie mniejszą jednak niż 100 zł.
6. Bon podarunkowy nie może zostać zwrócony ani wymieniony na gotówkę, nie może również zostać wymieniony na produkt.
7. Istnieje możliwość dopłaty do posiadanego Bonu, jeśli osoba obdarowana chce skorzystać z usług, których wartość przewyższa wartość bonu.
8. Okres ważności bonu podarunkowego wynosi maksymalnie 3 miesiące od dnia jego sprzedaży, zgodnie z datą widniejącą na dokumencie bonu podarunkowego.
9. W razie braku anulowania terminu zarezerwowanej wizyty opłacanego bonem, które winno nastąpić drogą telefoniczną, mailową lub osobiście min jeden dzień poprzedzający wizytę przed umówioną wizytą, bon podarunkowy uznany zostaje za zrealizowany.
10. Niewykorzystanie bonu podarunkowego, zgodnie z terminem określonym w treści dokumentu bonu podarunkowego, jest równoznaczne z utratą ważności bonu podarunkowego i nie stanowi podstawy do wystąpienia jego posiadacza wobec Elixir Day Spa z jakimikolwiek roszczeniami w tym zakresie.
11. Usługa zostanie wykonana wyłącznie po okazaniu ważnego bonu podarunkowego.
12. Posiadacz bonu zobowiązany jest do wcześniejszej rezerwacji terminu wizyty – rezerwacja odbywa się telefonicznie lub osobiście w Elixir Day Spa z wyprzedzeniem tygodniowym.
13. W uzasadnionych przypadkach, gdy wykorzystanie bonu podarunkowego przez jego posiadacza nie jest możliwe, posiadacz bonu podarunkowego może go przekazać osobie trzeciej.
14. Nie odpowiadamy za zgubienie bądź uszkodzenie bonów podarunkowych.
15. Jest możliwość zamówienia Bonu Podarunkowego drogą pocztową, przy dokonaniu wcześniej przelewu oraz opłaceniu opłaty przesyłki.
16. Kupujący bon podarunkowy jak również posiadacz bonu podarunkowego zobowiązani są do zapoznania się z niniejszym regulaminem .