Slide
Elixir
Kemon
Koloryzacja

Nowe, autorskie Rytuały SPA,
których nie znajdziesz nigdzie poza Elixir Day SPA

Koloryzacja włosów Kemon

Niezawodna i delikatna koloryzacja

Yo Color System to produkty delikatne dla włosów i skóry głowy, oparte na bazie mieszanki jogurtu z certyfikowanymi składnikami organicznymi.

Produkty te nie zawierają amoniaku oraz PPD dzięki czemu ich działanie jest wyjątkowo delikatne, a włosy pozostają zdrowe i błyszczące.

Całkowicie bezwonna farba, o kremowej, aksamitnej konsystencji. Zapewnia doskonały rezultat w postaci 100% pokrycia siwych włosów. Pozwala na rozjaśnianie o 4-5 tonów za pomocą super rozjaśniaczy. Gwarantuje całkowitą jednolitość koloru od nasady po końcówki i wyjątkowo trwały efekt koloryzacji.

Coloring

Naturalny efekt kamuflażu na Twoich włosach

Koloryzacja COLORING marki Kemon to idealne rozwiązanie dla kobiet i mężczyzn, którzy oczekują subtelnych i naturalnych rezultatów bez sztucznego efektu. Dzięki farbom Coloring włosy będą wyglądać zachwycająco, oryginalnie i wyjątkowo naturalnie! Dodatkowo kryje siwe włosy oraz wydłuża czas pomiędzy jedną, a drugą koloryzacją.

Formuła Coloring nie zawierająca amoniaku, zapewnia najwyższy komfort i bezpieczeństwo koloryzacji. Kluczowym składnikiem jest olejek abisyński, który zwiększa połysk i miękkość włosów oraz wzmacnia ich włókna, dzięki czemu stają się mocniejsze i rzadziej się łamią.

Cramer Color 1965

Właściwości zmiękczające i odżywcze

To klasyczna farba będąca symbolem włoskiej koloryzacji. Cramer tworzy historię koloryzacji włosów od 1965 roku.

Farba do włosów o niskim stężeniu amoniaku z pielęgnującą mocą olejku kokosowego, który sprawia, że koloryzacja staje się zabiegiem pielęgnacyjnym, a włosy pozostają jedwabiste, miękkie i pełne objętości.

Cramer zapewnia łatwą aplikację, długotrwałe rezultaty i perfekcyjne pokrycie siwych włosów.

Performance HD

Czyste i błyszczące kolory

Koloryzacja opracowana w oparciu o zaawansowaną technologię pigmentów HD (High Definition). Kolor staje się bardziej wyrazisty, trójwymiarowy o niespotykanym, wibrującym refleksie.

Produkt zawiera kompleks ochronny ELI stworzony w oparciu o wyciąg z kocanki. Ujednolica i równoważy on strukturę włókien od nasady aż po końcówki, co zapewnia idealną, równą dystrybucję pigmentów HD i ułatwia układanie włosów, a także dodaje im miękkości i jedwabistości.