Każde ciało ma inne niedoskonałości i wymaga przeprowadzenia innych zabiegów. Dostosowanie zabiegów do osobowości i psychiki ludzkiej ma zatem niebagatelne znaczenie. Specjaliści włoskiej marki Diego Dalla Palma postanowili zatem zaangażować do walki z miejscową otyłością i cellulitem także umysł, tworząc nowatorski program Body Bioenergy. Jakie zabiegi wchodzą w skład tego programu? Jaki wpływ ma wzajemna interakcja czterech układów organizmu? Zachęcamy do lektury.

Program Body Bioenergy – założenia

Firma Diego Dalla Palma powstała w latach 70-tych ubiegłego wieku. Nie da się ukryć, że jest to wyrafinowana włoska marka, która proponuje dosyć niekonwencjonalne podejście do pielęgnacji ludzkiego ciała, skupiając się na przywróceniu harmonii komórkom skóry. Najnowszy program Body Bioenergy marki Diego Dalla Palma to innowacyjna holistyczna metoda, która skupiać ma się na zwalczaniu niedoskonałości ciała spowodowanych otyłością, utratą jędrności, cellulitem, przy jednoczesnym zwróceniu uwagi na interakcje czterech układów organizmu: psycho-neuro-endokryno-immunologicznego (PNEI). 

PNEI jest zatem nauką, która analizuje wpływ układów na ludzkie ciało, ponieważ każdy z nich ma odzwierciedlenie w skórze i tkance tłuszczowej. Układy mogą zatem oddziaływać na psychikę ludzką, a także wzajemnie na siebie. Udowodniono między innymi, że stres, nadmierna produkcja kortyzolu mogą wpływać na powstawanie na przykład cellulitu.

Specjaliści z Diego Dalla Palma działają przede wszystkim poprzez tworzenie spersonalizowanych ścieżek dla każdego klienta. Dzięki temu powstał program 5 profesjonalnych zabiegów, które dają maksymalne efekty. Pierwszym zabiegiem rozpoczynającym całą kurację jest detoks. Wykonywany jest on przed każdym, następnym programem. Pozostałe zabiegi uzupełniane są również unikalnym masażem, który poprawia ogólne samopoczucie pacjenta.

5 programów Diego Dalla Palma

Zabiegi na ciało Diego Dalla Palma Body Bioenergy są świetnym programem przeznaczonym dla osób zmagających się z uporczywym cellulitem, o różnym stopniu nasilenia zlokalizowanym w newralgicznych miejscach na ciele. Jest to program 5 skutecznych zabiegów, który bazuje na nauce PNEI i psychologii ciała. Mogą go stosować osoby w różnym wieku, także kobiety po ciąży.