Zgrabna, szczupła sylwetka, brak cellulitu, jędrna skóra to marzenie wielu z nas. Nowoczesna kosmetologia jest doskonałym wsparciem w osiąganiu takiego celu. Poniżej omawiamy 4 specjalistyczne zabiegi, które będą dużą pomocą w walce z niedoskonałościami ciała. Zachęcamy do lektury!

Zabiegi na ciało ‒ TOP 4

Fala akustyczna Storz

Fala akustyczna Storz ‒ Storz Medical to innowacyjny zabieg umożliwiający redukcję cellulitu oraz tkanki tłuszczowej. Jak przebiega taka terapia? Wykorzystane jest tutaj działanie fal akustycznych. Głowica Storz emituje falę dźwiękową, która wytwarza energię w postaci ciśnienia.
Energia dociera do wnętrza tkanek i powoduje rozbicie włókien, które otaczają komórki tłuszczowe. Rozbite komórki tłuszczowe usuwane są podczas naturalnego procesu metabolicznego.

Efekty:

Obszar zabiegowy stanowić mogą: uda, pośladki, kolana, ramiona, twarz, bryczesy.

Aby osiągnąć jeszcze lepsze rezultaty, ów zabieg warto połączyć z Endermologią LPG Alliance.

Endermologie LPG Alliance

Endermologie LPG Alliance ‒ to zabieg, dzięki któremu możemy jednocześnie walczyć z aż trzema niedoskonałościami: cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz wiotkością skóry.

Urządzenie wyposażone jest w sensor identyfikacji skóry ALLIANCE (ASI), dzięki któremu parametry zabiegu są dopasowywane do indywidualnych potrzeb pacjenta, (jakości, jędrności oraz wrażliwości jego skóry). Masaż wykonywany jest za pomocą głowicy wyposażonej w rolkę i zmotoryzowaną klapkę.

Efekty zabiegu to stymulacja produkcji kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, widoczna redukcja cellulitu, poprawa napięcia skóry.

To nie koniec, zabieg pomaga pozbyć się toksyn i tłuszczów z organizmu oraz poprawia krążenie krwi i limfy. Endermologie LPG Alliance umożliwia także redukcję blizn po cięciu cesarskim.

Body Bioenergy

Body Bioenergy to zintegrowana metoda Diego dalla Palma Professional, która bazuje na psycho-neuro-endokryno-immunologii (PNEI), czyli na kosmetycznej psychologii ciała. PNEI jest nauką, która zajmuje się interakcjami między układami nerwowym, hormonalnym, odpornościowym, a psychiką, emocjami. 

Body Bioenergy to metoda holistyczna, która umożliwia przywrócenie harmonii ciała, równowagi między układami organizmu. To 5 zabiegów, które pozwalają na wymodelowanie ciała oraz redukcję różnego typu niedoskonałości. 

Optymalna, składająca się z serii 8 zabiegów terapia w połączeniu z kuracją domową uwzględniającą odpowiednie produkty Bioenergy to  następujące rezultaty: 

W przypadku kuracji domowej zalecane są scrub drenujący i wygładzający z różową solą himalajską BIOENERGY, krem 3 w 1 BIOENERGY  oraz, w zależności od potrzeb skóry:

Fala Radiowa Derma Frequency 3D RVB

W przypadku Derma Frequency 3D do czynienia mamy z unikalnym mechanizmem, dzięki któremu energia o wysokiej częstotliwości radiowej przekazywana jest bezpośrednio do tkanki. Powstaje efekt termiczny, który wywołuje skurcz wolumetryczny w skórze ‒ prowadzi to do skurczenia istniejących włókien i stymulacji produkcji kolagenu.

Zabieg przeprowadzany jest za pomocą urządzenia Derma Frequency 3D. Wykorzystywane są tutaj 2 rodzaje radiofrekwencji: radiofrekwencja bipolarna (twarz i ciało) oraz radiofrekwencja monopolarna (ciało).

Radiofrekwencja bipolarna to przede wszystkim:

Radiofrekwencja monopolarna to:

Podsumowanie

Zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii stanowią duże wsparcie w redukcji tkanki tłuszczowej, cellulitu, zwiększeniu jędrności skóry. Zabiegi takie jak fala akustyczna Storz, Endermologie LPG Alliance, Body Bioenergy od Diego dalla Palma Professional, Fala Radiowa Derma Frequency 3D RVB pozwalają na uzyskanie zgrabnej sylwetki, a co za tym idzie, atrakcyjniejszego wyglądu oraz lepszego samopoczucia.