Kosmetolog

Karolina Poślińska

Cześć, mam na imię Karolina.

Jestem kosmetologiem oraz specjalistą odnowy psychosomatycznej z kilku letnim doświadczeniem.
Ukończyłam studia na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie oraz na Uniwersytecie Jagielońskim Collegium Medicium.

Specjalizuję się w zabiegach anti-age oraz modelujących sylwetkę z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Zajmuję się również cerami problematycznymi. Tworzę terapie indywidualnie dobrane do potrzeb Twojej skóry. Ponadto jestem terapeutką Kobido. Wykonuję również maże i rytuały SPA. Moją misją jest uświadamianie klientom jak ważne jest zdrowy styl życia w kontekście terapii beauty.

W wolnym czasie dużo czasu spędzam na czytaniu książek, rozwoju osobistym oraz jeździe na rowerze która uwielbiam.

Zadbaj o siebie razem ze mną. Twój kosmetolog Karolina.

Poznaj pozostałych

Specjalistów

Linergistka

Magdalena Lepucka

Nazywam się Magdalena i jestem dyplomowaną linergistką i certyfikowanym trenerem. Od lat pasjonuje się i w pełni poświęcam wykonywaniu makijażu permanentnego.

Swój warsztat umiejętności regularnie wzbogacam biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach międzynarodowych, podążając za nowościami i trendami w dziedzinie makijażu permanentnego. Od kilku lat swą wiedzą dziele się z moimi kursantkami.

„Wydobyć to, co w Kobiecie NAJPIĘKNIEJSZE…”
Makijaż permanentny to moja pasja. Kocham wydobywać naturalne piękno kobiet poprzez dobór odpowiedniego koloru i kształtu makijażu permanentnego dostosowanego do typu urody.

Wykonuje makijaż permanentny wszystkimi dostępnymi metodami na rynku światowym m.in. brwi: Microblading, metoda piórkowa, metoda cienia, włoskowa, 3D, shine usta shine, ombre i 3D , kreski zwykłe, cieniowane, dekoracyjne, butterfly, smookey eyesa.

Moje OSIĄGNIĘCIA:

W 2017 roku zdobyłam wicemistrzostwo Polski w makijażu permanentnym.

W 2016 roku została wyróżniona za kreskowanie na powiece metodą „butterfly”.
W 2015 roku została finalistką Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Permanentnego w Microbladingu.

Poznaj pozostałych

Specjalistów

Kierownik recepcji

Weronika Kokosińska

Nazywam się Weronika i jestem Recepcjonistka w Elixir Day SPA. Umawiam wizyty, doradzam klientom i codzienne spotykanie ich sprawia mi ogromną radość. Aktualnie studiuję kosmetologię na Krakowskiej Wyższej Szkole Promocji Zdrowia. Dążę do tego by w przyszłości być profesjonalnym kosmetologiem tak jak moje koleżanki z zespołu. Praca w naszym salonie to dla mnie możliwość zdobycia nowej wiedzy i nowego doświadczenia. Lubię wyzwania, a jednym z wyzwań dla mnie właśnie jest dążenie do zadowolenia klientów, aby z ochotą do nas wracali. 

Poznaj pozostałych

Specjalistów

Masażysta

Wojtek Łazarczyk

Cześć, mam na imię Wojtek.
W 2015 roku ukończyłem 2 letnia szkołę masażu oraz uzyskałem tytuł technika masażysty zdobywając 100% punktów z części praktycznej egzaminu Państwowego.
Moją ulubioną formę pracy określiłbym jako relaksacyjny masaż sportowy.

Zależy mi żebyś czuł/a, że stosowana siła jest dla Ciebie idealna, a spędzony wspólnie czas kojarzył się z odprężeniem i przydatnością.

Uważam, że:

Masaż klasyczny, polinezyjski, sportowy, drenaż limfatyczny, tajski, tkanek głębokich, peelingi, rozluźnianie mięśniowo-powięziowe… miedzy innymi z tych koncepcji pochodzą techniki, których używam.
Lubię wykonywać masaże trwające około 90 minut.
Do zobaczenia.

Poznaj pozostałych

Specjalistów

Fryzjer

Anna Bosak

Od kilkunastu lat łączę pracę z przyjemnością. Fryzjerstwo to wciąż zmieniające się trendy i nowe techniki, z którymi jestem na bieżąco. W pracy kieruje się umiejętnościami manualnymi, kreatywnością jak i zmysłem estetycznym. Uwielbiam strzyżenia damskie i męskie, ale moim największym zamiłowaniem są upięcia i koloryzacje, przy których czuję się jak „ryba w wodzie”. Zawsze doradzę, ale też wysłucham potrzeb klienta. Za cel każdej wizyty stawiam sobie wydobycie naturalnego piękna i sprawienie żeby każdy klient był zadowolony na 101%. Nieustannie pogłębiam swoją wiedzę na licznych topowych szkoleniach fryzjerskich. Uwielbiam pracować z ludźmi, a w szczególności uszczęśliwiać ich za pomocą koloryzacji i metamorfoz. Moją największą motywacją by stawać się coraz lepszą jest zadowolenie oraz uśmiech na twarzach moich klientów.

Poznaj pozostałych

Specjalistów

Fryzjer

Aneta Zając

Z fryzjerstwem jestem związana od ponad 20lat w ciągu których wypracowałam swój niepowtarzalny styl. Bez wątpienia to nie jest tylko mój zawód ale i pasja. Z Elixir Day SPA jestem już związana od 5 lat. Ukończyłam wiele szkoleń, kursów dzięki którymi jestem na bieżąco z najnowszymi trendami w stylizacji włosów. Specjalizuję się w koloryzacjach, luźnych upięciach oraz stylizacjach brody. W swoim zawodzie najbardziej doceniam możliwość kreowania nowych wizerunków, a nie tylko powielania schematów. Uwielbiam sprawiać, by ludzie mieli dobre samopoczucie i z salonu wychodzili zawsze zadowoleni. Dzięki swojej pracy, a także indywidualnemu podejściu do każdego, sprawiam że klienci czują się nie tylko piękni, ale i wyjątkowi. Swoją energię i radość życia zawdzięczam aktywności fizycznej bez której nie zaczynam dnia. Lubię wypoczywać w swoim ogrodzie pijąc dobre wino i czytając ciekawą książkę. We wszystkim co robię wkładam całe swoje serce.

Poznaj pozostałych

Specjalistów

Kosmetolog

Ewelina Rychter

Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia.
Zawód kosmetologa, w którym pracuję już prawie 10 lat jest moja ogromną pasją, którą wciąż poszerzam. Specjalizuję się w zabiegach anti-age, kuracjach kwasowych peelingów chemicznych oraz zabiegach modelujących sylwetkę z użyciem nowoczesnej aparatury.
Do klienta podchodzę zawsze indywidualnie oraz holistycznie dbając o odpowiednio dobrany zabieg do potrzeb skóry. Uwielbiam sprawiać radość innym, dlatego cieszę się, że dzięki swojej pracy mogę pomóc ludziom poczuć się dobrze we własnym ciele.
Motto, którym się kieruję to jakość, profesjonalizm i dokładność.
Moją pasją są podróże, piesze wędrówki po górach oraz książki. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą córeczki Lilianki.

Poznaj pozostałych

Specjalistów

Kosmetolog

Sandra Majewska

Ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy na kierunku kosmetologii.

Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie jako kosmetolog.

Z Elixir Day Spa związana jestem od samego początku jego istnienia.

Specjalizuję się w zabiegach z zakresu kosmetologi pielęgnacyjnej, Anti-Aging a także z wykorzystaniem najnowocześniejszych urządzeń.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas pracy pozwoliło mi doskonalić wiedzę z zakresu terapii łączonych z użyciem sprzętu Hi-tech.

W salonie zajmuję się również depilacją laserową, pielęgnacją dłoni i stóp oraz stylizacją brwi.

Z zamiłowania wykonuję makijaże na różne okazje.

Staram się w sposób indywidualny podchodzić do każdego klienta. Dobro i zadowolenie klienta stawiam na pierwszym miejscu.

Poznaj pozostałych

Specjalistów

Kosmetolog, właścicielka

Beata Sobarnia

Jestem absolwentką Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na Wydziale Kosmetologii. Ponad 25 lat nieprzerwanie praktykuję jako kosmetolog, ciągle poszerzając swoją wiedzę i umiejętności na specjalistycznych kursach i szkoleniach. Duże znaczenie ma dla mnie nie tylko jakość wykonywanych usług oraz staranność w doborze wyselekcjonowanych składników aktywnych dla uzyskania pożądanego efektu zabiegu, ale również atmosfera panująca w salonie.

Zapach i dotyk, relaksacyjna muzyka oraz kontakt z naturą, to coś co wyróżnia Elixir, a specjalnie dobrane zabiegi pozwalają nam holistycznie podejść do potrzeb klienta. Dlatego 8 lat temu stworzyłam to miejsce, aby razem z moim zespołem zadbać nie tylko o piękny wygląd, ale też doskonałe samopoczucie każdego, kto odwiedza Elixir Day Spa.

Poznaj pozostałych

Specjalistów