Masaże ‒ lecznicza moc dotyku

Lecznicza moc dotyku doceniana jest od wieków. Ugniatanie, głaskanie, oklepywanie pleców, karku i innych części ciała to gwarancja obniżenia napięcia nerwowo-mięśniowego, odprężenia fizycznego, jak i psychicznego. Masaż redukuje dolegliwości bólowe, stanowi doskonałe wsparcie w walce z różnego typu dolegliwościami i chorobami. Co więcej, olejki eteryczne, czekolada, miód, ciepłe kamienie mają pozytywny wpływ na kondycję skóry, działają antyoksydacyjne, pozwalają na relaks i ukojenie nerwów.

Masaż ‒ wskazania

Kiedy w szczególności warto pomyśleć o wizycie w profesjonalnym gabinecie masażu? Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób zestresowanych i zmęczonych, zmagających się z nerwicą bądź bezsennością. To także doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą zredukować tkankę tłuszczową i cellulit ‒ masaż przyczynia się do usprawnienia przepływu krwi i limfy, co ma pozytywny wpływ na przemianę materii i stanowi doskonałe wsparcie w procesie modelowania sylwetki. O masażu dobrze także pomyśleć w przypadku dolegliwości bólowych stawów, mięśni, głowy.

Eliksir Day SPA – chwila relaksu

Proponujemy masaże różnego typu, o różnym działaniu. Oferujemy masaż aromaterapeutyczny, masaż klasyczny, masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami, masaż pałeczkami bambusowymi i inne ‒ w trakcie krótkiej rozmowy wspólnie wybierzemy optymalne rozwiązanie. Zapraszamy panie i panów w każdym wieku, w tym także kobiety w ciąży.
Masaże odbywają się w komfortowych warunkach, na wygodnym, regulowanym łóżku i z wykorzystaniem wysokiej jakości kosmetyków.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu, udzielimy szczegółowych informacji.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56