Diego dalla Palma – Linia Słoneczna

Zadbaj o siebie i swoich najbliższych

Słońce o każdej porze dnia jest inne, Diego dalla Palma wie o tym najlepiej. Dlatego właśnie, ta wiodąca, światowa firma kosmetyczna stworzyła, dla lepszej ochrony Ciebie i Twoich najbliższych, linię kosmetyczną składającą się  nie jednej, ale z trzech grupy kosmetyków słonecznych:

 • SunRise – Wschód Słońca – przygotowanie do opalania
 • SunShine – Światło Słoneczne – ochrona słoneczna
 • SunSet – Zachód Słońca – przedłużenie opalania i właściwe nawilżenie

Linia Słoneczna charakteryzuje się:

 • Wysoką fotostabilnością (nie ulegają degradacji na słońcu)
 • Ochroną również przed promieniowaniem IR
 • Antyrodnikowym działaniem
 • Większą delikatnością (nie są wchłaniane przez skórę dzięki większemu rozmiarowi)
 • Większą wydajnością (niższa koncentracja w celu osiągnięcia pożądanego poziomu ochrony)
 • Większym bezpieczeństwem
 • Uzyskaniem pięknej i trwałej opalenizny

Swoje niezwykłe właściwości kosmetyki do opalania marki Diego dalla Palma zawdzięczają zastosowaniu składników nowej generacji:

 • Fotostabilne filtry UVB, UVA, IR
 • BRONZYL – Ochrona skóry połączona z intensywnym opalaniem. Stymuluje naturalną produkcję melaniny, nadaje skórze szybką, intensywną opaleniznę i przedłuża jej trwałość dzięki 3 działaniom:
  •  PRZYGOTOWUJE skórę na ekspozycję słoneczną
  • WZMACNIA opaleniznę i rozświetla skórę
  • PRZEDŁUŻA opaleniznę
 • DNA SMART PROTECTION – Inteligentna ochrona słoneczna. Aktywuje ochronę komórek przed promieniami UV oraz pobudza procesy naprawcze DNA:
  •  Neutralizuje wolne rodniki.
  • Chroni DNA.
  • Pobudza procesy naprawy komórkowego DNA zmodyfikowanego przed promienie UV, w tym komórek macierzystych, najcenniejszego kapitału komórkowego dla skóry i źródła młodości.
  • Przeciwdziała się starzeniu komórek macierzystych
  • Wspomaga regenerację skóry i przeciwdziała zaczerwienieniu.

 

SunRise - Przygotowanie

To linia przeznaczona dla tych, którzy chcą opalić się szybko i cieszyć się pięknym głębokim kolorem skóry, jednocześnie nie idąc na kompromisy w sprawach bezpieczeństwa. Produkty te bogate są w mocno skoncentrowany BRONZYL, aktywator w procesie naturalnej produkcji melaniny i zapewniają wyjątkowo intensywny złoty kolor i przyjemne uczucie świeżości oraz nawilżenia.

Produkty dostępne w Elixir Day SPA:

 • Woda przyspieszająca opalanie – odświeżający lotion, który tworzy nawilżający film na skórze. Ze złotymi perełkami i wielowymiarowym rozświetleniem, daje efektowny i błyszczący kolor. Dla tych, którzy chcą szybką, ciemną i intensywną opalenizna.
 • Żel przyspieszający opalanie – Szybko wchłaniający się żel. Nie tłusty. Dla tych, którzy chcą przygotować skórę na słońce i dla tych, którzy chcą szybciej opalić się, nawet gdy słońce nie jest zbyt intensywne.
 • Żel super opalający do nóg – odświeżający i rozświetlający żel. Szybko się wchłania i nie jest tłusty. Dla tych, którzy mają trudności w opalaniu nóg lub innych newralgicznych miejsc.
SunShine - Ochrona

Linia SunShine zapewni Ci bezpieczne opalanie. Dla najlepszych efektów produkty należy zastosować na 30 minut przed ekspozycją na słońce. Potem aplikować co 2 godziny lub po pływaniu i wycieraniu się ręcznikiem.

Produkty dostępne w Elixir Day SPA:

 • Krem ochronny SPF 50 – Dla cienkiej i delikatnej skóry lub ze skłonnością do powstawania plam, zmarszczek i zmarszczek spowodowanych ekspozycją słoneczną. Nadaje skórze równowagę i inteligentną ochronę UVB-UVA-IR chroni przed promieniami słonecznymi, ograniczając ryzyko zaczerwienienia i podrażnienia. Dzięki działaniu ekstraktu Noni – który reguluje tworzenie się melaniny – oraz floretyny jabłkowej – silnego przeciwutleniacza – przeciwdziała tworzeniu się plam skórnych i zmarszczek fotostarzeniowych. Idealny dla kobiet w ciąży. Nietłusty i nielepki, zapewnia łatwe rozprowadzenie bez pozostawiania białych pozostałości.
 • Mleczko w sprayu SPF 50 – Dla tych, którzy mają jasną i / lub wrażliwą skórę. Idealny dla całej rodziny, w tym dla dzieci. Doskonały dla osób poszukujących produktu, który jest łatwy i szybki w użyciu. Specjalnie zaprojektowane, aby zachować zdrową skórę na słońcu i gwarantować pełną i inteligentną ochronę nawet dla tej najbardziej delikatnej. Bogate w witaminę E, przeciwdziała zaczerwienieniu i podrażnieniom. Opracowane w celu zmniejszenia ryzyka alergii, nadaje się również do skóry wrażliwej dzieci, tych nadwrażliwych i reaktywnych oraz do ochrony rozszerzonych naczyń krwionośnych, plam, tatuaży i blizn. Dzięki praktycznemu rozpylaniu jest łatwy i szybki w użyciu. Dzięki swojej wygodnej konsystencji zapewnia idealne rozprowadzenie bez pozostawiania białych pozostałości.
 • Ochronny krem SPF 30 – Dla jasnej i nadreaktywnej skóry lub normalnej w przypadku intensywnej ekspozycji słonecznej. Dzięki zrównoważonej i inteligentnej ochronie UVB-UVA-IR, wzbogaconej o SMART PROTECTION DNA, zapewnia pełną ochronę przed promieniami słonecznymi i zapobiega uszkodzeniu kolagenu, elastyny ​​i DNA komórkowego, przeciwdziałając tworzeniu się zmarszczek, odwodnieniu i utracie elastyczności. Nietłusty i nielepki, zapewnia łatwe rozprowadzenie bez pozostawiania białych pozostałości.
 • Nawilżające ochronne mleczko do ciała SPF 30 – Dla średnio jasnych skór, które nie chcą zrezygnować ze złocistej opalenizny. Dzięki obecności BRONZYLu, silnemu aktywatorowi melaniny, pozwala chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi, sprzyjając szybkiemu tworzeniu złotego i jednolitego koloru. Zmysłowa płynna konsystencja, która łączy lekkość i siłę nawilżania z szybkim wchłanianiem. Nie tłuści, nie pozostawia białych śladów. Jej lekko bursztynowy kolor sprawia, że ​​skóra staje się natychmiast promienna. Wstrząśnij przed użyciem.
 • Nawilżające ochronne mleczko w sprayu SPF 20 – Dla średnio jasnych skór, które nie chcą zrezygnować ze złocistej opalenizny. Dla tych, którzy chcą praktycznego i szybkiego produktu, idealnego również dla mężczyzn. Chroni przed światłem słonecznym i pozostawia skórę miękką, jedwabistą i nawilżoną. Ekologiczny spray ze sprężonym powietrzem, bez gazów zanieczyszczających. Jest łatwy, praktyczny i szybki w użyciu, umożliwiając idealne rozprowadzenie na całym ciele, w tym w najtrudniejszych miejscach. Lekka konsystencja, która łatwo się wchłania. Specjalna formuła anty-piaskowa nadaje się również dla tych, którzy uprawiają sporty plażowe.
 • Krem ochronny do twarzy i ciała SPF 15 – Dla skór średnio-ciemnych lub już opalonych, które nadal chcą chronić swoją skórę, a jednocześnie zintensyfikować opaleniznę. Chroni DNA komórkowe przed uszkodzeniami posłonecznymi, daje przyjemne uczucie świeżości i nawilżenia, dzięki czemu skóra staje się gładka i jedwabista. Dzięki BRONZYL, silnemu aktywatorowi melaniny, zapewnia szybkie i jednolite opalanie. ​​Żelowy, lekki, nietłusty i szybko wchłaniający się krem
 • Ochronne mleczko nawilżające SPF 10 – Dla ciemnych lub już opalonych skór, które nadal chcą ją chronić, jednocześnie intensyfikując opaleniznę. Chroni skórę przed słońcem i pozwala uzyskać intensywny, świetlisty i trwały kolor w krótkim czasie, dzięki BRONZYL, silnemu aktywatorowi melaniny. Zmysłowa, płynna konsystencja, która łączy lekkość i siłę nawilżania z szybką absorpcją. Nie tłuści i nie pozostawia białych pozostałości. Jej lekko bursztynowy kolor sprawia, że ​​skóra staje się natychmiast promienna. Wstrząśnij przed użyciem.
SunSet - Przedłużenie

Linia SunSet to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy chcą przedłużyć efekt opalenizny i jednocześnie zadbać o dobre nawilżenie skóry.

Produkty dostępne w Elixir Day SPA:

 • Łagodzący krem po opalaniu – Dla wszystkich skór, całej rodziny, w tym dzieci. Zapewnia ulgę i nawilżenie skórze po kontakcie ze słońcem. Zapobiega wysuszaniu i złuszczaniu dzięki działaniu ekstraktu z lukrecji, wysokiej sile odżywczej Tahitańskiego monoi oraz lilii wodnej i kwiatów frangipani. Z BRONZYLem intensyfikuje i przedłuża opaleniznę. Żel, o ultra zmysłowej konsystencji: łączy w sobie lekkość i siłę nawilżania z szybką absorpcją, dając skórze przyjemne uczucie świeżości i dobrego samopoczucia.
 • Nawilżający krem po opalaniu do twarzy – Dla wszystkich skór. Z DNA SMART PROTECTION, jest idealny do naprawy uszkodzeń po słońcu i ochrony DNA komórek skóry. Łagodzi zaczerwienienia i sprzyja naturalnym procesom naprawy komórek po ekspozycji słonecznej, dzięki wysokiej zawartości aloesu i witaminy E. Dzięki monoi tahiti odżywia i głęboko nawilża skórę, chroniąc ją przed przedwczesnym starzeniem się. Kremowy ​​żel, o lekkiej i szybko wchłaniającej się konsystencji natychmiast wycisza skórę, pozostawiając ją miękką i gładką.
 • Żel pod prysznic przedłużający opaleniznę – Dla wszystkich skór, nawet suchych i delikatnych. Nawilżający i regenerujący żel pod prysznic, specjalnie zaprojektowany, aby przeciwdziałać działaniu słońca, soli i chloru oraz przedłużyć opaleniznę. Dzięki swojej formule opartej na łagodnych detergentach bez SLES i SLS, delikatnie myje, utrzymuje opaleniznę i pozostawia skórę miękką i elastyczną. Idealne również po zakończonej ekspozycji słonecznej, aby zachować złoty kolor. Przezroczysty żel, zawierający łagodne środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Jego innowacyjna formuła, zgodna z fizjologią skóry, zapobiega łuszczeniu się i sprzyja przedłużaniu opalenizny.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56