Kwas Retino Booster

Kuracja intensywnie rewitalizująca Twoją skórę!

Retino booster to dwufazowy zabieg z linii studio.peel mocno odświeżający i pobudzający skórę do odnowy. Receptura produktu oparta jest na połączeniu kwasu xymeninowego z wysoce skoncentrowaną maską retinolową (5%).

Jak to działa?

Kwas xymeninowy zwiększa cyrkulację mikrokrążenia, dzięki czemu poprawia odżywienie i dotlenienie komórek. Umożliwia tym samym lepszą, szybszą i bardziej efektywną biosyntezę składników aktywnych zawartych w masce.

Retinol natomiast usuwa martwy naskórek, pobudza odnowę komórkową, rewitalizuje, odświeża i intensywnie
wygładza skórę.

Dla kogo?

Retino booster to zabieg łączący przyjemny masaż z efektywnym działaniem składników aktywnych. Dedykowany jest dla skóry z widocznymi oznakami starzenia, szarej i pozbawionej blasku oraz z niedoskonałościami (przebarwienia i zmiany zapalne).
W codziennym funkcjonowaniu brakuje nam czasu, aby o siebie zadbać. Dlatego zabieg retino booster jest odpowiedzią dla osób, które z jednej strony potrzebują relaksu, a z drugiej oczekują widocznych i szybkich efektów. Po zabiegu możemy się spodziewać poprawy ogólnego stanu skóry. Zmarszczki staną się płytsze i mniej widoczne, a przebarwienia i nierównomierny koloryt będzie bardziej jednolity. Zauważalna jest redukcja niedoskonałości na skórze.

Czy wiesz, że?

NOWOCZESNY SKŁADNIK KOSMETYKU INSPIROWANY AFRYKAŃSKĄ KULTURĄ I PIELĘGNACJĄ TWARZY!

Macua jest 4 milionową grupą etniczną z Mozambiku w Afryce Wschodniej, mieszkanki tego plemienia nakładają na twarz charakterystyczną maskę, której składnikiem jest kwas xymeninowy pozyskiwany z rośliny Olax Dissitiflora z rodziny Oleacea. Doceniany jest za właściwości odmładzające, odżywcze i pobudzające mikrokrążenie. Po zabiegu skóra staje się gładsza i bardziej aksamitna.

Częstotliwość wykonywania zabiegu
  • zalecana częstotliwość w cyklu: 4 zabiegów, co 3-4 tygodnie
  • zabieg można wykonywać w okresie jesień- wiosna.
  • czas zabiegu – 45 minut

Po zabiegu może wystąpić delikatne łuszczenie się naskórka

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56