Elixir Młodości

Elixir Młodości to naturalny zabieg upiększający, modelujący i  przeciwstarzeniowy. Skóra po zabiegu jest gładka i sprężysta, a jej koloryt wyrównany. Zmniejszone są zaczerwienienia, pajączki i przebarwienia. Masaż aktywacyjny na newralgiczne miejsca jest intensywny, a reszta ciała otoczona jest subtelnym zapachem i delikatnymi ruchami relaksacyjnymi.

Zabieg jest skuteczny i bezpieczny dla skór z rozszerzonymi naczynkami  i żylakami. . Skóra po zabiegu jest wypełniona, rozjaśniona, nawilżona, a  zmarszczki mniej widoczne.

 

Składniki aktywne:

  • Naturalny kolagen –  jest białkiem nierozerwalnie występującym z elastyną. Oba łączą się w skórze właściwej  w elastyczną siateczkę, która nadaje skórze sprężystość i jędrność, a także stanowi podporę dla fibroblastów.
  • Serum wyszczuplające –  zapewnia aktywną likwidację skórki pomarańczowej, dzięki skutecznemu składnikowi, jakim jest Liporeducyl, który walczy  z głębiej położonymi warstwami komórek tłuszczowych.

Specjalnie dobrany zestaw produktów pobudza lipolizę, dzięki czemu dochodzi do aktywnego rozkładu tłuszczu w tkankach tłuszczowych. W efekcie obwód ud i pośladków stopniowo ulega zmniejszeniu a skóra nabiera wyjątkowej jędrności.

Wielofunkcyjny balsam na bazie kolagenu, kwasu hialuronowego oraz XERADINU – ekstraktu z szałwi, zapewnia miękkość, gładkość i dobre nawilżenie skóry.

Kuracja jest rozszerzona o dodatkowy booster na twarz z kolagenem Platinum.

Jest polecany dla każdego, kto chce poprawić jakość swojej skóry

Biotechnologia oraz naturalny skład to hasło przewodnie tego zabiegu.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56