Diego dalla Palma: Antycelluitowy zabieg z bandażami

Zabieg z wykorzystaniem bandaży Diego dalla Palma jest profesjonalnym i spersonalizowanym zabiegiem do zwalczania problemów związanych z różnymi rodzajami cellulitu: obrzękowym, tłuszczowym i włóknisto-stwardnieniowym.
Wzmocniony jest on działaniem heksapeptydu-39 oraz kompleksu Cellu Trap, które stymulują mikro-krążenie, usuwają nadmiar płynów i toksyn z tkanek oraz zapobiegają tworzeniu się nowych komórek tłuszczowych.
Jak to działa?

Zabieg składa się z kilku etapów, rozpoczyna się od złuszczenia naskórka za pomocą peelingu (do wyboru kwaśny lub solny), który usuwa martwe komórki, by ułatwić wniknięcie substancji czynnych z kosmetyków.

Kolejny etap to nałożenie odpowiedniej  do rodzaju cellulitu pianki, która stymuluje mikro-krążenie i przyspiesza eliminowanie nagromadzonego tłuszczu.
Nałożenie bogatej w substancje stymulujące maski nośnikowej na punkty krytyczne to następny krok. Ułatwia ona transport składników aktywnych i czyni skórę bardziej napiętą.

Potem ciało zostaje owinięte termo-aktywnym bandażem modelującym, którego działanie jest dość mocno odczuwane.
Na koniec zostaje wykonany masaż drenujący specjalnym kremem  z dużą ilością skoncentrowanego szlamu morskiego, który pozostawia skórę miękką i gładką, ale nie przetłuszczoną.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56