Zabiegi Diego Dalla Palma – co to?

Zabiegi Diego Dalla Palma – co to?

Z wiekiem stopniowo zmienia się wygląd skóry. Na skutek obniżania poziomu kolagenu i kwasu hialuronowego, ciało staje się wiotkie i przesuszone. Na twarzy pojawiają się i utrwalają zmarszczki mimiczne i bruzdy. Cera zmienia swój koloryt, traci młodzieńczy blask, wygląda niezdrowo. Doskonałym sposobem odświeżenia i odmłodzenia skóry jest poddanie się zabiegom Diego Dalla Palma. Z jakich terapii warto skorzystać?

Diego Dalla Palma – co to takiego?

Diego Dalla Palma to innowacyjna linia kosmetyków, która głęboko odżywia i pielęgnuje skórę. Produkty są niezwykle skuteczne i bezpieczne, zatem zabiegom z ich użyciem mogą się poddać osoby o wrażliwej, suchej i problematycznej cerze.

Kosmetyki zawierają w składzie mnóstwo cennych składników aktywnych, które w rewelacyjny sposób oddziałują na skórę. Usuwają oznaki starzenia się, wygładzają, nawilżają, a także regenerują i odnawiają tkanki.

Skuteczne zabiegi Diego Dalla Palma

Zabiegi Diego Dalla Palma mogą być przeprowadzane u pacjentów z różnymi problemami i niedoskonałościami skóry. W sposób szczególny polecamy:

  1. Cell Detoxium to zabieg odtruwający komórki oraz regenerujący. Dzięki oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń i toksyn, zostaje ona dotleniona oraz powraca do równowagi. W trakcie terapii zwiększona zostaje produkcja elastyny i kolagenu, dzięki czemu poprawia się ujędrnienie, napięcie i elastyczność skóry. Ponadto cera staje się gładka i rozświetlona.
  2. Hydration to zabieg głęboko nawadniający, przeznaczony dla skóry normalnej i suchej. Podczas terapii dochodzi do odświeżenia, ujędrniania, uzupełnienia wody. Ceramidy 1-3-6 II odbudowują skórę, poprawiają jej elastyczność i nawilżają. Kompleks HYDRA – FLUX nadaje natomiast skórze gładkości oraz sprawia, że staje się ona odświeżona i pełna blasku.
  3. Icone Time to terapie o ukierunkowanym działaniu, rekomendowane pacjentom w różnym wieku. Podczas zabiegów wykorzystuje się następujące składniki aktywne:

Terapie spowalniają i odwracają procesy starzenia – rewitalizują, zagęszczają, odnawiają skórę.

  1. Resurface to aż trzy linie zabiegowe oddziałujące na inne problemy skórne:

W trakcie Resurface stosuje się m.in. kwas migdałowy, azelainowy, mikrokapsułkowany retinol, witaminę PP, Revivyl, EGF czy glukonolakton.

Podsumowanie

Zabiegi wykonywane przy użyciu innowacyjnych produktów Diego Dalla Palma pomagają zwalczyć różne niedoskonałości. Działają ujędrniająco, regenerują, oczyszczają z toksyn. Nawadniają, dodają blasku i świeżości. Zahamowują proces starzenia. Niwelują zmarszczki, blizny po trądziku i przebarwienia. Polecamy zabieg Cell Detoxium, Hydration, Icone Time i Resurface.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56