Skin Code Diego Dalla Palma – na czym polega?

Skin Code Diego Dalla Palma – na czym polega?

W wyniku naturalnego procesu starzenia się, po 25. roku życia skóra stopniowo zmienia swój wygląd i strukturę. W obrębie twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki i bruzdy, które dodają lat, a także nadają smutnego i zmęczonego wyrazu. Skóra staje się wiotka, przesuszona, dochodzi również do zaburzeń pigmentacyjnych. Aby przeanalizować indywidualne potrzeby pacjentów oraz dobrać odpowiedni zabieg do oczekiwań i problemu, stworzono linię Skin Code Diego Dalla Palma. Co to takiego?

Skin Code Diego Dalla Palma – co to takiego?

Poszczególne rodzaje skóry znacząco różnią się od siebie. Wszystkie są wyjątkowe. Na ich wygląd ma wpływ wiele czynników zewnętrznych i wewnętrznych, takich jak:

Wygląd skóry zależy również od uwarunkowań genetycznych oraz ich aktywacji przez zewnętrznych agresorów. Wskutek tego na twarzy może pojawiać się więcej niedoskonałości i pierwsze oznaki starzenia, mimo młodego wieku. Aby temu zapobiec, warto analizować różne obszary twarzy. Pomoże w tym linia Diego Dalla Palma. 

Skin Code Diego Dalla Palma to spersonalizowana metoda pobudzająca naturalne procesy regeneracyjne tkanek oraz zahamowująca starzenie się skóry. Biorewitalizacja komórek dopasowywana jest do potrzeb poszczególnych klientów i wybranych obszarów twarzy. W ten sposób można stworzyć zabieg, który pomoże zwalczyć określone niedoskonałości i poprawi wygląd skóry.

Aby móc rozpoznać defekty skórne oraz w odpowiedni sposób pielęgnować skórę, diagnozuje się cztery obszary:

Innowacyjne produkty Skin Code 

Produkty z serii Skin Code zawierają w składzie bioaktywne peptydy, które stymulują produkcję kolagenu i elastyny, wzmacniają barierę ochronną skóry, niwelują oznaki starzenia. Royalactin EPI-peptyd, czyli innowacyjny peptyd biomimetyczny intensyfikuje regenerację naskórka oraz niweluje zmiany w obrębie skóry powstałe wskutek niezdrowego trybu życia lub zewnętrznych agresorów.

Produkty Sin Code przyspieszają procesy naprawcze tkanek, działają przeciwstarzeniowo, ujędrniają i uelastyczniają skórę. Ujednolicają koloryt cery oraz ją wygładzają. Dzięki temu twarz wydaje się zdrowsza, młodsza, bardziej promienna i świeża.

Skin Code Diego Dalla Palma – dla kogo?

Skin Code Diego Dalla Palma pomaga utrzymać skórę w doskonałej kondycji. Rozświetla, odmładza, redukuje zmarszczki. Z zabiegu powinny skorzystać osoby narażone na co dzień na działanie niekorzystnych czynników, np. promieniowania słonecznego. Dzięki nowoczesnej metodzie biorewitalizacji w szybki i skuteczny sposób osiągnie się spektakularne efekty odmłodzenia, ujędrnienia i rewitalizacji.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56