Dla kogo?

Dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się zbędnego owłosienia:

  • szybko
  • na długi czas
  • niewielkim kosztem
  • w okresie letnim, gdy z uwagi na słońce nie wskazana jest depilacja laserowa
Jak to działa?

Na część ciała, którą chcemy zdepilować nakładamy za pomocą szpatułki wosk. Na wosk, który jest rozgrzany do temperatury 37-38°C zostaje nałożony bawełniany pasek. Następnie wosk wraz ze zbędnym owłosieniem zostaje usunięty przez zerwanie paska jednym płynnym ruchem.

 

O czym należy pamiętać?

 

  • nie należy pływać w chlorowanej lub słonej wodzie ani korzystać z sauny tak długo, jak długo skóra jest podrażniona po zabiegu
  • nie należy się opalać ani korzystać z solarium przed depilacją i bezpośrednio po niej.

 

Zobacz inne zabiegi, które mogą cię zainteresować

Podrażnienia i wrastające włoski  sprawiają, że na samą myśl o goleniu wolimy odkładać to w nieskończoność. Z kolei nie każda z Nas jest zwolenniczką depilacji woskiem, czy depilatorem. Jesień, to najlepszy czas na rozpoczęcie trwałej depilacji. Twoja skóra nie będzie teraz narażona na przebarwienia słoneczne, a Ty nie będziesz musiała pamiętać o foto ochronie depilowanych miejsc. Kilka zabiegów w serii,  pozwoli Ci uzyskać gładką skórę i cieszyć się nią przed zbliżającym się latem!

Jak to działa?

Laser diodowy Soprano ICE to niezwykle bezpieczne, a przy tym skuteczne urządzenie do zabiegów depilacji owłosienia. Jego działanie oparte jest o metodę SHR™, gdzie poprzez dostarczenie energii na odpowiednią głębokość skóry, skutecznie niszczy mieszki włosowe i hamuje ponowny wzrost włosa.

Bezpieczeństwo metody wynika z zasady działania lasera.

Specjalna głowica wysyła krótkie impulsy o wysokiej częstotliwości, które docierają na precyzyjną głębokość w skórze właściwej. Tam,  wychwytują obecną w mieszkach włosowych i włosach melaninę, którą następnie niszczą. Jednocześnie skóra o ciemniejszym fototypie, czy nawet opalona ( tzn. z większą zawartością melaniny) pozostaje nieuszkodzona. Dodatkowo głowica lasera wyposażona jest w technologię ICE™, która chłodzi powierzchnię skóry, zapobiegając powierzchniowym poparzeniom i redukując uczucie bólu praktycznie do zera.

Technologia SHR™ nadaje się dla wszystkich fototypów skóry , a także do włosów ciemnych, rudych i jaśniejszych. Możliwa jest depilacja różnorodnych okolic ciała tak u kobiet, jak i u mężczyzn. Ilość zabiegów potrzebnych do uzyskania satysfakcjonującego efektu jest kwestią indywidualną i wieloczynnikową. Dla najbardziej zadowalających rezultatów niezbędne jest ścisłe przestrzeganie ustalonych przez specjalistę terminów zabiegów i przerw między nimi.

Serdecznie zapraszamy na bezpłatną konsultację już teraz, by latem móc się cieszyć gładką skórą.

 

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56