Nasi Partnerzy

W Elixir Day SPA stawiamy na najwyższą jakość bez kompromisów, dlatego właśnie wybraliśmy firmę diego dalla palma. Ta znana na całym świecie marka w swoim podejściu do kosmetyki kieruje się kreatywnością, elegancją i pięknem. Innowacyjne pomysły diego dalla palma professional są wynikiem intensywnych prac badawczych prowadzonych przez zespół naukowców. To jedna z niewielu marek, które posiadają wewnętrzny dział Rozwoju i Doskonalenia, co w połączeniu z ponad 50-letniem doświadczeniem sprawia, że diego dalla palma jest w stanie tworzyć produkty kosmetyczne przyszłości.

https://www.facebook.com/DiegoDallaPalamaProfessionalRvbSkinLab/

Zabiegi diego dalla palma, które wykonujemy, znajdziesz tutaj.

Elixir Day SPA należy do prestiżowej rodziny salonów firmowych Kemon.

Kemon to marka stworzona przez włoskich stylistów, która od lat 50’ XX wieku produkuje profesjonalne kosmetyki do włosów. Powstają one w zakładzie w San Giustino w Umbrii, a do ich produkcji, obok nowoczesnych rozwiązań kosmetologicznych, wykorzystywane są naturalne składniki roślinne pochodzące z lokalnych upraw organicznych. Produkty te tworzą pełną gamę kosmetyków, koniecznych dla zdrowych i pięknych włosów.

www.kemon.pl

Zapoznaj się z  zabiegami pielęgnacji i koloryzacji Kemon, które wykonujemy w naszym Salonie Fryzjerskim.

W Elixir Day SPA możesz zakupić suplementy diety firmy Dietering.

Suplementy Dietering to kwintesencja zdrowego odżywiania i pro zdrowotnego stylu życia. Wspierające bioodnowę organizmu produkty tworzone są przez zespół specjalistów, dietetyków i kucharzy.

Misją firmy jest obalenie mitu, że odchudzanie jest męką….

www.dietering.com

Dottore to marka profesjonalnych produktów do pielęgnacji skóry oraz hamowania procesów jej starzenia. Stworzona przez dr Waldemara Jankowiaka w oparciu o rzetelną wiedzę medyczną. Marka ta stawia na najwyższą jakość, precyzyjne działanie i wysoką tolerancję preparatów.

www.dottore.pl

Nasze zabiegi wykonywane w oparciu o preparaty tej marki znajdziesz tutaj.

Firma Mediderma została założona 25 lat temu przez grupę dermatologów, na czele z doktorem Gabrielem Serrano, który jest również założycielem Laboratorium Sesderma, jednego z najbardziej uznanych laboratoriów, zajmujących się wytwarzaniem najwyższej jakości, najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych produktów do pielęgnacji skóry, obecnych w ponad 60 krajach.

www.mediderma.pl

W Elixir Day Spa zadbamy o Twoje włosy, ciało i dobre samopoczucie. O Twoją kondycję zadba nasz partner – Fit House.

To lokalna siłownia, wokół której stworzyła się  sportowa społeczność. Zostań jej członkiem by móc ćwiczyć  w przyjaznej, koleżeńskiej atmosferze.

Fit House oferuje:

  • trening na profesjonalnym, skomponowanym wg. światowych trendów sprzęcie pod okiem znakomitych trenerów,
  • zajęcia gimnastyczne, fitnessowe i siłowe dla dzieci, pań i panów.

www.fithousezielonki.pl

Po zabiegach w zaciszu Elixir Day SPA nie chce Ci się jeszcze wracać do rzeczywistości? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Elixir współpracuje z hotelem Szary Residence, gdzie możesz skorzystać z dodatkowych atrakcji:

  • w restauracji Szary zjesz znakomite jedzenie przygotowane ze świeżych i zdrowych składników,
  • w KJK Szary możesz pojeździć konno,
  • w mini strefie wellness możesz skorzystać z siłowni, jacuzzi i sauny,
  • do twojej dyspozycji jest altana grill’owa, miejsce na ognisko i wiele innych atrakcji.

www.szaryresidence.pl

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56