Mezoterapia ANTI-AGING – co to jest?

Mezoterapia ANTI-AGING – co to jest?

Jednym z najskuteczniejszych i najpopularniejszych zabiegów Anti-Age jest mezoterapia. Specjalna technika iniekcji pozwala osiągnąć spektakularne efekty odmłodzenia twarzy dojrzałej bądź z pierwszymi oznakami starzenia się powstałymi wskutek negatywnego oddziaływania na skórę czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, zanieczyszczenie środowiska, klimatyzacja) i wewnętrznych (stres, niedobór snu, przewlekłe zmęczenie). Mezoterapia Anti-Aging to doskonała profilaktyka przeciwstarzeniowa i przeciwzmarszczkowa. Na czym polega? Jakie efekty można uzyskać? 

 

Mezoterapia Anti-Aging – co to takiego?

Mezoterapia to zabieg iniekcyjny, który przeprowadza się w celu nawilżenia oraz poprawy jakości i struktury skóry. W trakcie zabiegu specjalista wykonuje serię od kilkudziesięciu do nawet kilkuset precyzyjnych, płytkich nakłuć, dzięki którym w głąb skóry zostaje podana określona ilość substancji aktywnych, takich jak:

 

Efekty mezoterapii Anti-Aging są połączeniem nakłuć pobudzających procesy regeneracyjne i produkcję kolagenu i elastyny oraz specjalnego preparatu leczniczego, który dogłębnie odżywia i nawilża. Dodatkowo iniekcja:

 

Ponadto dzięki stymulacji regeneracji skóry, stare komórki zostają wymienione na nowe.

Mezoterapię wykonuje się na twarz, szyję i dekolt za pomocą bardzo cienkiej igły. Po zabiegu na skórze mogą być zauważalne punktowe ślady, które znikną samoistnie po upływie kilkunastu godzin. Nakłucia nie są bolesne, dzięki zaaplikowaniu przed kuracją kremu znieczulającego. Aby cieszyć się z optymalnych efektów terapii, zaleca się przeprowadzenie serii 3-4 sesji co 4-6 tygodni.

Mezoterapia Anti-Aging nie wymaga szczególnych przygotowań i rekonwalescencji. Zalecenia pozabiegowe to:

 

Zabieg polecany jest zarówno osobom z odwodnioną, pozbawioną blasku i elastyczności skórą, jak i pacjentom z widocznymi oznakami starzenia.

 

Mezoterapia Anti-Aging – efekty zabiegu

Mezoterapia działa odmładzająco i nawilżająco. Poprawia elastyczność i napięcie skóry, a także rozświetla, nadając cerze zdrowy wygląd. Po przeprowadzeniu rekomendowanej serii zabiegów, skóra staje się gładsza, przywrócona zostaje jej gęstość, a zmarszczki zlikwidowane.

Mezoterapia Anti-Aging może być również stosowana w celach profilaktycznych po to, by utrzymać skórę w dobrej kondycji oraz jako terapia uzupełniająca po zabiegach z użyciem lasera.

 

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu mezoterapii Anti-Aging?

Mimo że mezoterapia jest zabiegiem bezpiecznym, istnieją konkretne przeciwwskazania do jej wykonania, takie jak:

 

Jeżeli w trakcie zabiegu na skórze pojawią się krwiaki lub zasinienie, należy pamiętać o tym, że zmiany te ustąpią samoistnie po upływie 2-3 dni.

 

Podsumowanie

Mezoterapia Anti-Aging to skuteczna metoda odmłodzenia skóry dojrzałej, wiotkiej i pozbawionej blasku. To również doskonała profilaktyka przeciwstarzeniowa i przeciwzmarszczkowa, ponieważ nie tylko umożliwia odwrócenie zmian powstałych z wiekiem bądź na skutek czynników środowiskowych, lecz także stopuje proces starzenia się. Połączenie iniekcji z aktywnymi substancjami gwarantuje wyjątkowe efekty. Terapia ujędrnia, wygładza, poprawia gęstość oraz likwiduje zmarszczki.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56