ENDERMOLIFT LPG – innowacyjny zabieg odmładzający

ENDERMOLIFT LPG – innowacyjny zabieg odmładzający

Z wiekiem w skórze zachodzi szereg zmian. Proces starzenia uwarunkowany jest nie tylko czynnikami genetycznymi i hormonalnymi, lecz także środowiskowymi, takimi jak zanieczyszczone powietrze, promieniowanie UV czy wolne rodniki. Następuje spowolnienie produkcji kolagenu odpowiedzialnego za jędrność i elastyczność skóry oraz utrata zdolności wiązania wody przez kwas hialuronowy. Ponadto zwiększa się warstwa rogowa naskórka oraz zmniejsza wydzielanie sebum, przez co skóra staje się przesuszona i wrażliwsza na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Doskonałą metodą przeciwstarzeniową jest Endermolift LPG, na który decyduje się coraz więcej pacjentów. Jak wygląda zabieg? Jakie są wskazania i przeciwwskazania do jego wykonania?

Endermolift LPG – na czym polega?

Endermolift LPG to całkowicie bezpieczna i bezinwazyjna metoda odmładzająca. Zabieg jest połączeniem masażu podciśnieniowego z wibracyjnym aktywującym produkcję białek, czego rezultatem jest uzyskanie zdrowej, naturalnie wyglądającej skóry. W trakcie terapii stosuje się specjalne urządzenie, które jest oparte na nowoczesnej technologii LPG. Sprzęt zapewnia wysoką jakość kuracji oraz możliwość uzyskania w krótkim czasie zadowalającego efektu. 

Fale wytwarzane przez głowicę stymulują skórę do naturalnych procesów regeneracyjnych, a więc pobudzają do produkcji kolagenu i elastyny. Częstotliwość impulsów jest dostosowywana do konkretnego pacjenta. Podczas procedury specjalista może również wybrać określony program dopasowany do potrzeb i problemu klienta. Są to:

Endermolift LPG należy do grupy zabiegów niewymagających rekonwalescencji. Bezpośrednio po terapii na skórze mogą się pojawić przebarwienia, opuchlizna bądź zasinienie, które ustąpią samoistnie.

Przeprowadzenie kuracji z odpowiednią częstotliwością sprawi, że uzyskane efekty będą się utrzymać przez okres około 6 miesięcy. Należy przy tym wziąć pod uwagę uwarunkowania genetyczne i styl życia poszczególnych pacjentów.

Wskazania do zabiegu Endermolift LPG

Endermolift LPG w naturalny sposób odbudowuje skórę, która utraciła sprężystość i młodzieńczy wygląd. Wśród wskazań do zabiegu można wymienić brak blasku, wiotkość w obrębie oczu, ust, czoła, szyi, utratę owalu twarzy, zmarszczki, opadające powieki oraz zasinienia i worki pod oczami. Terapii mogą się również poddać osoby borykające się z problemem opadających, zapadniętych policzków czy obrzękami.

Efekty zabiegu Endermolift LPG

Podczas terapii pobudzona zostaje produkcja odmładzających skórę składników, takich jak:

Endermolift LPG nie tylko pobudza do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych, lecz także powstrzymuje przed rozpadem kolagenu, dzięki czemu skóra zostaje ujędrniona oraz wyraźnie wygładzona poprzez zlikwidowanie zmarszczek i bruzd widocznych na twarzy. 

Cera nabiera młodzieńczego blasku i świeżości, jest nawilżona, sprężysta i chroniona przed powstawaniem nowych zmarszczek mimicznych. W trakcie zabiegu dochodzi także do stymulacji fibroblastów, co przyczynia się do całkowitej transformacji skóry.

Ponadto poprawiony zostaje owal twarzy. Zredukowane zostają miejscowe otłuczenia, obrzęki, cienie i worki pod oczami. Endermolift LPG regeneruje i niweluje wszelkie objawy zmęczenia, oczyszcza z toksyn, modeluje oraz liftinguje.

Przeciwwskazania do zabiegu Endermolift LPG

Mimo że Endermolift LPG jest terapią w 100% nieinwazyjną i bezpieczną, możemy wymienić określone przeciwwskazania do jej wykonania. Są to:

Podsumowanie

Endermolift LPG to naturalna i delikatna technika stymulacji skóry oparta na mechanicznym masażu. Zabieg działa przeciwstarzeniowo, ujędrniająco i liftingująco. Za sprawą pobudzenia komórek w tkankach, spowolniony zostaje proces rozpadu włókien kolagenowych, zwiększa się synteza kwasu hialuronowego oraz produkcja elastyny. Dzięki temu skóra staje się napięta, sprężysta i wyraźnie odmłodzona, a wszelkie zmarszczki zredukowane.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56