Bony upominkowe

Idealny pomysł na prezent

W ciągu roku jest wiele okazji do obdarowywania bliskich nam ludzi. Czy czasami brakuje Ci już pomysłów na prezent? Nie martw się, tu kończą się Twoje problemy, ponieważ Bon Upominkowy Elixir Day SPA, to oryginalny prezent, który zawsze wywoła uśmiech na twarzy obdarowanej osoby.

Możesz wykupić bon na konkretne usługi z naszej szerokiej oferty lub jeśli nie wiesz, co sprawi największą przyjemność obdarowywanej osobie, możesz wykupić bon na określoną kwotę, a osoba ta sama zadecyduje, z jakich zabiegów skorzysta.

Teraz bony możesz kupić online w naszym sklepie internetowym!

Nowe Bony!

Niedawno poszerzyliśmy naszą ofertę Bonów Upominkowych o nowe wzory. Teraz Twój prezent może wyglądać wyjątkowo elegancko!
Mamy Bony dla Pań i Panów, a także specjalne Bony z „serduszkiem” dla tych, którzy chcą okazać Swoje uczucia obdarowywanej osobie. Każdy bon jest wydrukowany na eleganckim papierze ze złoceniami i hologramem.  Bony, których wartość przekracza 200zł pakujemy w gustowne pudełka ze złoceniami.
Nasze nowe Bony występują w nominałach 200, 300, i 500zł.
Jeśli interesuje Cię prezent w postaci Bonu na niższą kwotę lub zabieg tańszy niż 200,- oferujemy ci nasze dobrze znane srebrne Bony.

Nie zastanawiaj się i przyjdź do naszego salonu!

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56