Air Touch – metoda koloryzacji włosów

Air Touch – metoda koloryzacji włosów

Zmiana koloru włosów może nie tylko całkowicie odmienić wygląd, lecz także sprawić, że poczujemy się atrakcyjnej, bardziej kobieco czy młodziej. Nic więc dziwnego, że większość kobiet decyduje się na regularne wizyty w salonach fryzjerskich. W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się koloryzacja Air Touch. Na czym polega farbowanie włosów tą metodą?

Air Touch – co to takiego?

Koloryzacja Air Touch to innowacyjna technologia pozwalająca uzyskać efekt rozświetlenia włosów, które wyglądają jak muśnięte przez promienie słoneczne. Dodatkowo dzięki płynnemu przenikaniu się kilku odcieni, zwiększa się znacznie objętość włosów. Nie widać również nieestetycznych przejść pomiędzy pasmami, które mogą się pojawić po wykonaniu tradycyjnych pasemek w różnej tonacji. Farbowanie włosów metodą Air Touch wymaga dużo czasu i wiedzy, zatem samodzielne uzyskanie pożądanego efektu nie jest możliwe. Koloryzację może wykonać jedynie profesjonalny stylista fryzur.

Jak wygląda koloryzacja Air Touch?

Koloryzacja Air Touch składa się z kilku etapów. Najpierw fryzjer dzieli włosy na niewielka pasma, a następnie przedmuchuje je kolejno suszarką. Wydmuchanie zimnym powietrzem sprawia, że część włosów wypada z pasma, co pozwala uzyskać efekt nieregularnych, rozwianych kosmyków, muśniętych słońcem. Efekt koloryzacji Air Touch jest bardzo naturalny. Ponadto doskonale rozświetla cerę. Metodę stosuje się na mniej więcej połowie włosów.

Efekty koloryzacji Air Touch

Włosy po koloryzacji metodą Air Touch wyglądają zdrowo, świeżo i lśniąco. Sprawiają wrażenie rozjaśnionych przez letnie słońce. Przejścia między odcieniami są niewidoczne. Koloryzacja doskonale wkomponowuje się w naturalną barwę włosów, dzięki zachowaniu odrostu. Dodatkowo świetliste refleksy przepięknie podkreślają naturalny kolor.

Koloryzacja Air Touch – dla kogo?

Koloryzację Air Touch można z łatwością dopasować do różnego typu urody, bazując na naturalnym odroście. Na farbowanie tą metodą mogą zdecydować się osoby w różnym wieku. Jest to świetne rozwiązanie nie tylko dla młodych osób, które chcą uzyskać efekt włosów mieniących się w słońcu, lecz także dla starszych, które mają siwe włosy, ze względu na niewidoczne przejścia pomiędzy odcieniami.

Jak długo utrzymują się efekty koloryzacji Air Touch?

Z racji tego, że pasemka dodawane są w sposób nieregularny, z zachowaniem naturalnej podstawy i dostosowaniem odcieni refleksów do naturalnego koloru włosów, po farbowaniu nie trzeba często odwiedzać salonu fryzjerskiego. W momencie odrastania włosów, efekt uzyskany podczas koloryzacji Air Touch nadal wygląda naturalnie, dlatego do stylisty fryzur wystarczy udać się raz na około pół roku po to, by odświeżyć kolor. Jeśli zależy nam na bardziej rozjaśnionych pasmach, zabieg można jednak wykonywać częściej.

Koloryzacja Air Touch – podsumowanie

Koloryzacja Air Touch to nowa metoda farbowania włosów, która zdążyła już zyskać szerokie grono zwolenników. Za sprawą innowacyjnej technologii uzyskuje się efekt delikatnych refleksów, które uwydatniają naturalny kolor włosów, rozświetlają twarz i dodają objętości. Dzięki temu wygląda się młodziej i promiennie. Warto nadmienić, że koloryzacja Air Touch nie uszkadza mieszków włosów, ponieważ nie rozjaśnia korzeni. Do tego farbowanie jest całkowicie bezpieczne. Ryzyko wystąpienia reakcji uczuleniowej jest minimalne.

Umów się na wizytę – tel.: 12 388-51-56